רונן אלקיים

אודותיי

R.S.T לוגיסטיקה היא חברת הובלה ולוגיסטיקה מובילה המתמקדת בהובלת פריטים במצבים קריטיים ורגישים, כגון תרופות, חלקי חילוף לרכב וציוד לוגיסטי. עם שנים של ניסיון בתחום, החברה הפכה למומחית בספק שירותים לוגיסטיים גמישים ומתקדמים, תוך שמירה על תנאים אופטימליים לשמירה והובלה של המוצרים.

החברה מספקת שירותי הובלה בקירור מתקדמים, חיוניים לשמירה על איכות ובטיחות המוצרים, במיוחד כאשר מדובר בתרופות שדורשות טמפרטורות קבועות ויציבות. המכוניות והמשאיות של R.S.T לוגיסטיקה מאובזרות בטכנולוגיות קירור מתקדמות, המבטיחות את שמירת התנאים הנדרשים לאורך כל הדרך.

  • כל סוגי ההפצה והשילוח

    כל האישורים הנדרשים וכל ההתאמות לפי דרישת הלקוח

    3 סבבים ביום לרוב חלקי הארץ כולל חלוקה לילית עד הכנסת הסחורה למוסך או לבית לקוח קצה 

מומחיות וטכנולוגיה מתקדמת בתחום ההובלה בקירור
 

R.S.T לוגיסטיקה מביאה עמה מומחיות רבה בתחום ההובלה המקוררת, חיונית במיוחד עבור תרופות ומוצרים אחרים הדורשים טמפרטורות קבועות ויציבות. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת מבטיח כי המוצרים נשמרים במצב הטוב ביותר במהלך ההובלה, מה שמקנה ביטחון ואמון ללקוחות.

גמישות והתאמה אישית של השירותים

כל לקוח והצרכים הייחודיים שלו מקבלים תשומת לב וגישה מותאמת אישית. R.S.T לוגיסטיקה מתאפיינת ביכולתה להתאים את עצמה לדרישות שונות, דבר המאפשר לספק פתרונות לוגיסטיים אפקטיביים ומדויקים לכל לקוח.

אמינות ומקצועיות בכל שלב
 

מהמוניטין והניסיון של R.S.T לוגיסטיקה ניתן ללמוד על אמינות ומקצועיות בכל שלב של התהליך – החל מהייעוץ הראשוני, דרך תכנון וביצוע ההובלה, ועד למעקב אחרי המשלוח. כל זאת מבטיח שירות ללא פשרות ותוצאות מעבר לציפיות.

תוכן אקורדיון

לקוחות מרוצים

השאירו פרטים
ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן